Водечките Извозник на производи

Ние обезбедуваме едношалтерска услуга, стотици клиенти ни веруваат дека ќе им обезбедиме производи со висок квалитет

Масовно производство е достапно!

Производи за лична заштита

Корпорацијата Unidus (HK) обезбедува висококвалитетни безбедносни производи по пристапни цени. Изработка на безбедносни производи достапни за масовниот пазар без да се наруши квалитетот отсекогаш била една од нашите цели. Нашите производи се лесно достапни за клиентите секогаш кога ќе бидат потребни, во какво е најтешкото работно опкружување.

Зошто да не изберете

01.

Подобрете ја безбедноста

Како водечки производител на безбедносни производи во Кина, ви обезбедуваме сеопфатно решение за безбедност и здравје за подобрување на безбедноста на вашето работно место. Десетици илјади луѓе се потпираа на нашите производи за да го направат своето работно место побезбедно и има совршена деловна смисла.

02.

Намалете ги трошоците

Ние помагаме да ја одржуваме вашата цена ниска, нудејќи ви конкурентни цени на нашите производи. Ние ги обезбедуваме најдобрите решенија за да ги искористиме вистинските производи за да ги исполниме барањата на вашиот клиент, без да потрошиме дополнителни трошоци за купување на несоодветен производ.

03.

конкурентна цена

Акри има свои производствени погони во Кина и широка дистрибутивна мрежа низ целата земја. Ние нудиме повеќе од 3000+ видови на опрема за лична заштита (ППЕ) и инструменти.

04.

Зголемување на продуктивноста

Кога се осигурува безбедноста на работниците во средина на работно место, шансите за зголемена продуктивност и ефикасност се поголеми. Вашите работници ќе се чувствуваат сигурни и ќе можат да се фокусираат на задачата, наместо да бидат загрижени за нивната безбедност и благосостојба додека се на работа.

05.

Обезбедување на квалитет

Повеќе од 10-годишно искуство во производство на опрема за лична заштита (PPE), произведува под строги системи за контрола на квалитет, сертифицирани со ISO 9001: 2015 стандард. Квалитетни производи заверени на различен меѓународен стандард и поддржани од Силен тим за истражување и развој за постојано подобрување на квалитетот на производот.

06.

Услуги на купувачи

Ние ќе одговориме на вашето барање во рок од 24 часа. Поддржано од тим на искусен консултант за безбедност за да се обезбеди подобра техничка поддршка и тим за дизајн во домот за да ви помогне при прилагодување на производите.

Добијте од најдобрите

Ние го обезбедуваме најдоброто решение во однос на безбедноста со целиот спектар на производи и услуги. Пристапете ни за да ја добиеме најдобрата инвестиција за да обезбедиме работна средина без несреќи.

Работно време

Понеделник - петок: 8: 00-18: 30 часот
(Телефон до 17:30 часот)
Сабота - 8: 00-16: 00 часот

Ние сме тука

Главна канцеларија: ФЛАТ C, 9 / F, ДОБИТНА КУ NOА, БР.72-76, WING LOK STREET SHEUNG WAN, HONG KONG
Телефон: + 86 512 56986025
Факс: +86 512 58577588
Е-пошта: sales@pe-zone.com

Имаме одлични одговори

Прашајте нас што било

Почнувајќи од производител на PE ракавици, по повеќе од 10-годишен развој, сега снабдуваме повеќе од 30 видови производи на PPE.

Да, можеме да дизајнираме и да произведуваме според барањата на клиентите. Ние прифаќаме ОЕМ со мала количина, очекуваме да развиеме деловни активности заедно.

Да, за секоја нарачка, извршуваме преглед во различна процедура на производство и ќе имаме наш специјален тим за квалификации за да го провери квалитетот пред пратката.

Ние ќе одговориме на жалбата на клиентот во рок од 12 часа и ние сме одговорни за сите проблеми со квалитетот.

Прифатете плаќање преку Т / Т (банкарски трансфер), L / C на повидок (нарачки на големо) ..

Нормално, ние испорачуваме нова нарачка во рок од 30 дена, но правиме и налог за кратко време.

Нормално, можеме да дадеме база на понуди за информации како што се димензионална скица или карактеристики на производи. Вие исто така може да добиете основа на понуди за слика, ве молиме имајте предвид дека кога ќе се даде понуда како ваква, ние го задржуваме правото да ја прилагодиме цената ако непознатите информации бидат откриени подоцна.

Ние сакаме да бидеме ваш целосен извор за производи на ЈПП. Ние работиме за да обезбедиме решенија кои им помагаат на нашите клиенти да успеат. Acree исто така може да помогне во развој на производи за PPE во соработка со вас. И во редок случај да не сме најдобриот извор, ќе ви помогнеме да ве насочиме во вистинската насока.

small_c_popup.png

Ајде да разговараме

Дознајте како им помогнавме на 100 врвни брендови да постигнат успех.